Záhradné stavby - Dom, záhrada a bytV této kategorii hledáte:
inzercia zdarma a bazár
Dom, záhrada a byt 

Záhradné stavby (Dom, záhrada a byt)


Všetko pre dom a záhradu, stavebné materiály, grily, záhradný nábytok, kotly, kachle, rastliny, náradie a ďalšie.


Zobrazuji 1 až 15 z 4 inzerátů v kategorii Dom, záhrada a byt
cena
lokalita
zobrazen
 
 
 

Altány, jenž mají nepochybně svůj charakter. V případě, že nejste příznivci kompromisů či zastírání, pak jsou tyto stavby určené přímo pro Vás. Pevná konstrukce a svérázná sebejistota je u našich altánů výrazně patrná. Originální design bude výbornou vizitkou Vaší zahrady mezi sousedy i známými. Nikdo neprojde bez zájmu kolem těchto staveb.

[18. června 2022]
Cena
1 200

Lokalita
Alekšince
Nitriansky kraj
predám

19x
 

Altány, které mají nepochybně vlastní charakter. Pokud nejste příznivci kompromisů a zastírání, pak jsou tyto zahradní altány určené přímo pro Vás. Stabilní konstrukce a svérázná sebejistota je u našich altánů výrazně viditelná. Jedinečný styl bude skvělou vizitkou Vaší zahrady mezi sousedy a známými. Nikdo nepřejde lhostejně kolem těchto staveb.

[11. června 2022]
Cena
1 200

Lokalita
Trenčín
predám

20x
 

Zahradní altány, jenž mají nepochybně svůj charakter. Pokud nejste příznivci kompromisů a zastírání, pak jsou tyto zahradní altány určené právě pro Vás. Stabilní konstrukce a svérázná sebejistota je u našich staveb výrazně zjevná. Exkluzivní design bude výbornou vizitkou Vaší zahrady mezi sousedy a známými. Nikdo neprojde bez zaujetí kolem těchto staveb

[7. května 2022]
Cena
1 200

Lokalita
Bratislava I
predám

55x
 

Zahradní altány, které mají nepochybně vlastní charakter. Pakliže nemáte rádi kompromisy či zastírání, pak jsou právě tyto altány vytvořené přímo pro Vás. Pevná konstrukce a svérázná sebejistota je u našich altánů výrazně viditelná. Jedinečný styl bude skvělou vizitkou Vaší zahrady mezi sousedy a známými. Nikdo nepřejde bez zaujetí kolem těchto staveb.

[16. dubna 2022]
Cena
1 200

Lokalita
Košice
Košický kraj
predám

64x

<< 1  >>
 
 
© 2007-2022 Inzerce, Bazar Záhradné stavby. Všechna práva vyhrazena.
EDITOVAT nebo SMAZAT inzerát bez registrace | Pravidla inzercie | Kontaktujte nás | RSS a služby | Mapa stránek | Ochrana osobních údajů
Železniční modely | Eventaro - vytvoř si svou akci
Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za obsah uverejňovaných inzerátov v systéme DoBazaru.sk. Akékoľvek kopírovanie alebo iné využívanie obsahu inzercie DoBazaru.sk je zakázané bez súhlasu prevádzkovateľa.

Do Bazáru hľadáte tiež pod spojením inzercia zdarma na internete. Ďalej tiež záujemcovia o automobily hľadajú inzercia áut všetkého druhu. Mamičky i oteckovia hľadajú pre svoje deti mimi bazar plný detského oblečenia i hračiek. Fauna inzercia je zase určená všetkým milovníkom zvierat. Môžete tu inzerovať všetky zvieratá. Pre milovníkov rýchlych strojov a veteránov je určená česká motoinzercia kde nakúpite nové aj ojazdené motorky alebo ich príslušenstva. Náš bazár je určený pre širokú verejnosť, kedy súkromná inzercia a tiež z časti komerčná inzercia je zdarma. Máte možnosť pridávať fotografie k Vašim inzerátom alebo je zviditeľňovať. Náš bazár môžete navštíviť aj cez stránky ebazoš kedy Vás presmerujeme do nášho bazáru a nájdete tak u nás inzeráty zadarmo. Staňte sa aj našim fanúšikom na facebooku a získavajte výhody pre fanúšikov profilu.

Česká verzia bazáru Bazar - inzerce zdarma
0.44