Dom, záhrada a byt - Dom, záhrada a byt

Zavítali jste do bazaru s tématikou dom, z?hrada a byt kde Vám zobrazujeme tyto inzeráty. Pokud se Vám tato tématika nezamlouvá, můžete si pomocí menu na této stránce přejít z tématiky dom, z?hrada a byt na jinou nebo si vybrat z jiné kategorie inzerátů v bazaru.

Inzerce s tématikou dom, z?hrada a byt je zobrazena vpravo.V této kategorii hledáte:
inzercia zdarma a bazár
Dom, záhrada a byt 

Dom, záhrada a byt


Všetko pre dom a záhradu, stavebné materiály, grily, záhradný nábytok, kotly, kachle, rastliny, náradie a ďalšie.


Zobrazuji 1 až 15 z 13 inzerátů v kategorii Dom, záhrada a byt
cena
lokalita
zobrazen
 
 
 

Altány, jenž mají nepochybně vlastní charakter. Pokud nemáte rádi kompromisy a zastírání, pak jsou tyto stavby určené přímo pro Vás. Stabilní konstrukce a svérázná sebejistota je u našich zahradních staveb výrazně zjevná. Originální styl bude výbornou vizitkou Vaší zahrady mezi známými i sousedy. Nikdo nepřejde lhostejně okolo těchto altánů.

[2. dubna 2021]
Cena
1 200

Lokalita
Prešov
predám

32x
 

Stavby, jenž mají nepochybně vlastní charakter. Jestli nemáte rádi kompromisy a zastírání, pak jsou právě tyto altány určené právě pro Vás. Statná konstrukce a svérázná sebejistota je u našich staveb výrazně patrná. Originální design bude skvělou vizitkou Vaší zahrady mezi známými a sousedy. Nikdo neprojde netečně okolo těchto altánů.

[17. března 2021]
Cena
1 200

Lokalita
Banská Bystrica
predám

42x
 

Predám automatické záhradné /studňové/ čerpadlo VALRUS TQ 200 používané 1 sezonu /zrušil som zahradku/ výtlak 22m, 45l/min., 220-240V

[10. března 2021]
Cena
80

Lokalita
Tvrdošín
Žilinský kraj
predám

58x
 

Predám topinambury vhodné na výsadbu aj konzumáciu, v prípade záujmu Vám vykopem vždy čerstvé hľúzy, cena: 3 €/kg, osobný odber Bratislava a Malacky + okolie

[6. března 2021]
Cena
3

Lokalita
Bratislava - mestská časť Ružinov
Bratislavský kraj
predám

77x
 

Predám Záhradné /studňové/ čerpadlo VALRUS TQ 200 používané 1 sezonu /zrušil som zahradku/ výtlak 22m, 45l/min. Cena: 50€

[5. března 2021]
Cena
50

Lokalita
Trstená
Žilinský kraj
predám

69x
 

Zahradní altány, které mají nepochybně vlastní charakter. Jestli nejste příznivci kompromisů a zastírání, pak jsou právě tyto stavby vytvořené právě pro Vás. Stabilní konstrukce a svérázná sebejistota je u našich altánů výrazně patrná. Originální design bude výbornou vizitkou Vaší zahrady mezi známými i sousedy. Nikdo neprojde netečně kolem těchto staveb.

[3. března 2021]
Cena
1 200

Lokalita
Košice
predám

64x
 

Predám nerezové kupacie kade, priemer 160/180/200 cm, ceny od 2600 eur v základnej výbave,nerezová zateplená kúpacia kaďa, obklad červený smrek, náter podľa vzorkovníka,externý alebo integrovaný kotlík, komín, rošt, prepojovacie hadice, schodky. Doplnková výbava Bublinkový kúpeľ 700 eur. Led osvetlenie 200 eur. Drevenný kryt 140 eur. Termo kryt 350 eur. Doprava celá ČR a SR.

[19. února 2021]
Cena
2 600

Lokalita
Topoľčany
Nitriansky kraj
predám

70x
 

Zahradní stavby, jenž mají nepochybně osobitý charakter. Jestli nejste příznivci kompromisů a zastírání, pak jsou právě tyto stavby vytvořené přímo pro Vás. Odolná konstrukce a svérázná sebejistota je u našich staveb výrazně viditelná. Exkluzivní styl bude výbornou vizitkou Vaší zahrady mezi sousedy a známými. Nikdo nepřejde bez zájmu okolo těchto altánů.

[18. února 2021]
Cena
1 200

Lokalita
Nitra
predám

61x
 

Ponúkam na predaj figovníky.

[15. února 2021]
Cena
25

Lokalita
Bratislava - mestská časť Petržalka
Bratislavský kraj
predám

68x
 

Predám vodomernú šachtu, ktorá sa používa na osadenie vodomerov, zariadení na meranie prietoku, resp. inej obdobnej technológie. Plastové vodomerné šachty sú spoľahlivou, efektívnou a ekonomicky výhodnejšou alternatívou betónových šachiet. Používajú sa ako koncové, priebežné i odbočovacie, pre osadenie jedného alebo viacerých kusov vodomerov pre vodomerné prípojky. Štandardné prevedenie obsahuje 2 stupadlá, 2 prechodky DN 32 oproti sebe, revíz...

[5. února 2021]
Cena
dohodou

Lokalita
Ilava
Trenčiansky kraj
predám

87x
 

Predám čističky odpadových vôd, vhodné pre domy, chaty, reštaurácie, hotely, školy, prevádzky, kancelárske a výrobné priestory, atď. Čistiarne pracujú bez zápachu, v úplnej tichosti pri maximálnej účinnosti. Výhody: - nízka spotreba energie; - jednoduchá obsluha; - vysoká záruka dlhej životnosti a spoľahlivosti. Štandarne sú čistiarne výrobené s prítokom a odtokom DN 110. V prípade požiadaviek veľkosť prítoku a odtoku je možné upra...

[5. února 2021]
Cena
dohodou

Lokalita
Ilava
Trenčiansky kraj
predám

87x
 

Stavby, jenž mají nepochybně svůj charakter. Pokud nejste příznivci kompromisů a zastírání, pak jsou právě tyto altány určené právě pro Vás. Odolná konstrukce a svérázná sebejistota je u našich altánů výrazně patrná. Originální styl bude skvělou vizitkou Vaší zahrady mezi známými a sousedy. Nikdo neprojde netečně okolo těchto staveb.

[4. února 2021]
Cena
1 200

Lokalita
Trenčín
predám

99x
 

Altány, které mají nepochybně svůj charakter. Jestli nemáte rádi kompromisy a zastírání, pak jsou právě tyto stavby vytvořené právě pro Vás. Odolná konstrukce a svérázná sebejistota je u našich zahradních staveb výrazně zjevná. Originální design bude skvělou vizitkou Vaší zahrady mezi známými a sousedy. Nikdo nepřejde netečně okolo těchto altánů.

[23. ledna 2021]
Cena
1 200

Lokalita
Trnava
Trnavský kraj
predám

94x

<< 1  >>
 
 
© 2007-2021 Inzercia zdarma, bazár. Všechna práva vyhrazena.
EDITOVAT nebo SMAZAT inzerát bez registrace | Pravidla inzercie | Kontaktujte nás | RSS a služby | Mapa stránek | Ochrana osobních údajů
Železniční modely | Eventaro - vytvoř si svou akci
Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za obsah uverejňovaných inzerátov v systéme DoBazaru.sk. Akékoľvek kopírovanie alebo iné využívanie obsahu inzercie DoBazaru.sk je zakázané bez súhlasu prevádzkovateľa.

Do Bazáru hľadáte tiež pod spojením inzercia zdarma na internete. Ďalej tiež záujemcovia o automobily hľadajú inzercia áut všetkého druhu. Mamičky i oteckovia hľadajú pre svoje deti mimi bazar plný detského oblečenia i hračiek. Fauna inzercia je zase určená všetkým milovníkom zvierat. Môžete tu inzerovať všetky zvieratá. Pre milovníkov rýchlych strojov a veteránov je určená česká motoinzercia kde nakúpite nové aj ojazdené motorky alebo ich príslušenstva. Náš bazár je určený pre širokú verejnosť, kedy súkromná inzercia a tiež z časti komerčná inzercia je zdarma. Máte možnosť pridávať fotografie k Vašim inzerátom alebo je zviditeľňovať. Náš bazár môžete navštíviť aj cez stránky ebazoš kedy Vás presmerujeme do nášho bazáru a nájdete tak u nás inzeráty zadarmo. Staňte sa aj našim fanúšikom na facebooku a získavajte výhody pre fanúšikov profilu.

Česká verzia bazáru Bazar - inzerce zdarma
0.49