Dom, záhrada a byt - Dom, záhrada a byt

Zavítali jste do bazaru s tématikou dom, z?hrada a byt kde Vám zobrazujeme tyto inzeráty. Pokud se Vám tato tématika nezamlouvá, můžete si pomocí menu na této stránce přejít z tématiky dom, z?hrada a byt na jinou nebo si vybrat z jiné kategorie inzerátů v bazaru.

Inzerce s tématikou dom, z?hrada a byt je zobrazena vpravo.V této kategorii hledáte:
inzercia zdarma a bazár
Dom, záhrada a byt 

Dom, záhrada a byt


Všetko pre dom a záhradu, stavebné materiály, grily, záhradný nábytok, kotly, kachle, rastliny, náradie a ďalšie.


Zobrazuji 1 až 15 z 459 inzerátů v kategorii Dom, záhrada a byt
cena
lokalita
zobrazen
 
 
 

Jums ir grūtības, jūs cenšaties savilkt galus, jums ir finansiālas problēmas, jums tiek liegts kredīts bankā un jums ir jāveic kādas darbības. Vairs nav jāuztraucas, lai jūs sagādātu, es esmu gatavs jums palīdzēt. Lai iegūtu p...

[19. srpna 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Zemplínske Jastrabie
Košický kraj
predám

6x
 

Ponúkam na predaj figovníky, ficus carica, ficus carica chicago, ficus peretta, ficus brown turkey, ficus napolitana, ficus hardy black.

[18. srpna 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Bratislava - mestská časť Petržalka
Bratislavský kraj
predám

4x
 

Poľská spoločnosť predať drevené brikety v tvare valca s rozmermi 55 mm / 80mm . Opakowania vrece 14 kg. Veličiny posúva vozidlo Kontakt +48 24 665 819 123 Cena 101 eur / t

[17. srpna 2019]
Cena
101

Lokalita
Bajč
Nitriansky kraj
predám

7x
 
Odlučovač ropných látok v bazaru

Predám odlučovače ropných látok (rôznych veľkostí). Používajú na čistenie vôd, ktoré sú znečistené ľahkými kvapalinami a voľnými ropnými látkami. Výhody: nízke stavebné náklady; jednoduchá manipulácia a inštalácia; zaručená vodotesnosť vrátane spojovacích potrubí; prakticky neobmedzená životnosť.

[9. srpna 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Ilava
Trenčiansky kraj
predám

9x
 
Zahradní altány - montáž zdarma po celé SR v bazaru

Altány, jenž mají nepochybně osobitý charakter. Jestli nejste příznivci kompromisů a zastírání, pak jsou tyto zahradní altány vytvořené přímo pro Vás. Pevná konstrukce a svérázná sebejistota je u našich zahradních staveb výrazně zjevná. Exkluzivní design bude výbornou vizitkou Vaší zahrady mezi známými a sousedy. Nikdo nepřejde bez zaujetí kolem těchto staveb.

[4. srpna 2019]
Cena
1 200

Lokalita
Žilina
Žilinský kraj
predám

14x
 

Ponúkam na predaj figovníky, ficus carica, ficus carica chicago, ficus peretta, ficus brown turkey, ficus hardy black, ficus napolitana.

[27. července 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Bratislava - mestská časť Petržalka
Bratislavský kraj
predám

17x
 
Elektrikár Bratislava + okolie NONSTOP v bazaru

Vykonávame kompletné elektroinštalačné práce v rodinných domoch a bytoch.Opravy zásuviek,vypínačov,svietidiel,bytových zvončekov a iné.Výmeny ističov a skriniek,montáž prúdových chráničov,prepäťových ochrán.Výmeny a opravy starých hliníkových káblov.Rôzne prerábky,prispôsobenie elektroinštalácie pre nové kuchynské linky,montáž osvetlenia kuchynskej linky a iné.Taktiež ponúkam odborné zapojenie kuchynských elektrospotrebičov,elektrické a indukč...

[21. července 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Bratislavský kraj
predám

22x
 
Elektrikár Bratislava a okolie-NONSTOp v bazaru

opravy a montáž elektroinštalácií bytov a rodinných domov.

[15. července 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Bratislava - mestská časť Rača
Bratislavský kraj
predám

36x
 
Predám fínsku saunu značky Saunaproject v bazaru

Predám kompletné fínsku saunu Ampere - Saunaproject vrátane fínskeho piecky Sawotec o výkone 4,5 kW a digitálneho saunového regulátora. Rozmer sauny 1500x1500mm, výška 2100mm. Viac informácií na webe

[9. července 2019]
Cena
3 720

Lokalita
Bratislava II
predám

36x
 

Predám elektrickú kosačku zn. Wolf Garten s káblom 50m.Nová stála 350eur. Širka noźov 38cm, 1600W.

[9. července 2019]
Cena
100

Lokalita
Fiľakovo
Banskobystrický kraj
predám

41x
 
Zahradní altány pro celou SR v bazaru

Zahradní altány, jenž mají nepochybně svůj charakter. V případě, že nejste příznivci kompromisů a zastírání, pak jsou právě tyto stavby určené právě pro Vás. Statná konstrukce a svérázná sebejistota je u našich zahradních staveb výrazně viditelná. Exkluzivní design bude skvělou vizitkou Vaší zahrady mezi známými a sousedy. Nikdo neprojde netečně okolo těchto altánů.

[5. července 2019]
Cena
1 200

Lokalita
Nitra
Nitriansky kraj
predám

53x
 
Nadrze/zumpy v bazaru

Predam nadrze, ktore maju sirokú využiteľnosť ako v domácnosti, tak aj v priemyselných odvetviach, či v službách. Vyrábajú sa z polypropylénových dosiek a majú valcový alebo hranatý tvar. Výhody: - rýchla a ľahká inštalácia; - nenáročná montáž; - 100 % vodotesnosť (vrátane napojenia technologických prestupov).

[3. července 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Ilava
Trenčiansky kraj
predám

52x
 

Predam vodomerné sachty, ktore sa pouzivajú na osadenie vodomerov, zariadení na meranie prietoku, resp. inej obdobnej technológie. Plastové vodomerné šachty sú spoľahlivou, efektívnou a ekonomicky výhodnejšou alternatívou betónových šachiet. Používajú sa ako koncové, priebežné i odbočovacie, pre osadenie jedného alebo viacerých kusov vodomerov pre vodomerné prípojky. Výhody: - nízke stavebné náklady; - malé rozmery, nízka hmotnosť; - možn...

[3. července 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Ilava
Trenčiansky kraj
predám

60x
 
Čisticky odpadových vôd v bazaru

Predam cisticky odpadových vôd, vhodné pre domy, chaty, reštaurácie, hotely, školy, prevádzky, kancelárske a výrobné priestory, atď. Čistiarne pracujú bez zápachu, v úplnej tichosti pri maximálnej účinnosti. Výhody: - nízka spotreba energie; - jednoduchá obsluha; - vysoká záruka dlhej životnosti a spoľahlivosti.

[3. července 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Ilava
Trenčiansky kraj
predám

60x
 
Lapace tuku v bazaru

Predám lapače tukov (roznych veľkostí). Slúzia na zachytenie tukov ako ochrana kanalizácie a ostatných zariadení kanalizačnej siete pred zanášaním a zalepením. Výhody: - nízke stavebné náklady; - malé rozmery, nízka hmotnosť; - zaručená vodotesnosť.

[3. července 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Ilava
Trenčiansky kraj
predám

57x

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... +1> >>
 
 
© 2007-2019 Inzercia zdarma, bazár. Všechna práva vyhrazena.
EDITOVAT nebo SMAZAT inzerát bez registrace | Pravidla inzercie | Kontaktujte nás | RSS a služby | Mapa stránek | Ochrana osobních údajů
Železniční modely | Eventaro - vytvoř si svou akci
Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za obsah uverejňovaných inzerátov v systéme DoBazaru.sk. Akékoľvek kopírovanie alebo iné využívanie obsahu inzercie DoBazaru.sk je zakázané bez súhlasu prevádzkovateľa.

Do Bazáru hľadáte tiež pod spojením inzercia zdarma na internete. Ďalej tiež záujemcovia o automobily hľadajú inzercia áut všetkého druhu. Mamičky i oteckovia hľadajú pre svoje deti mimi bazar plný detského oblečenia i hračiek. Fauna inzercia je zase určená všetkým milovníkom zvierat. Môžete tu inzerovať všetky zvieratá. Pre milovníkov rýchlych strojov a veteránov je určená česká motoinzercia kde nakúpite nové aj ojazdené motorky alebo ich príslušenstva. Náš bazár je určený pre širokú verejnosť, kedy súkromná inzercia a tiež z časti komerčná inzercia je zdarma. Máte možnosť pridávať fotografie k Vašim inzerátom alebo je zviditeľňovať. Náš bazár môžete navštíviť aj cez stránky ebazoš kedy Vás presmerujeme do nášho bazáru a nájdete tak u nás inzeráty zadarmo. Staňte sa aj našim fanúšikom na facebooku a získavajte výhody pre fanúšikov profilu.

Česká verzia bazáru Bazar - inzerce zdarma
0.46