Dom, záhrada a byt - Dom, záhrada a byt

Zavítali jste do bazaru s tématikou dom, z?hrada a byt kde Vám zobrazujeme tyto inzeráty. Pokud se Vám tato tématika nezamlouvá, můžete si pomocí menu na této stránce přejít z tématiky dom, z?hrada a byt na jinou nebo si vybrat z jiné kategorie inzerátů v bazaru.

Inzerce s tématikou dom, z?hrada a byt je zobrazena vpravo.V této kategorii hledáte:
inzercia zdarma a bazár
Dom, záhrada a byt 

Dom, záhrada a byt


Všetko pre dom a záhradu, stavebné materiály, grily, záhradný nábytok, kotly, kachle, rastliny, náradie a ďalšie.


Zobrazuji 376 až 390 z 400 inzerátů v kategorii Dom, záhrada a byt
cena
lokalita
zobrazen
 
 
 
Tehlovy obklad original v bazaru

Predám tehlovy obklad z historickych palenych tehal. Vhodny do interieru aj exterieru, na stenu, fasadu, plot, dlažbu, alebo ako nášlapníky do trávy, piesku, štrku atď. Široký výber, veľmi dobré ceny! Stredné rezy 4-5 EUR / m2, krajne 10 EUR / m2, rohy 1 EUR / kus, značkovane tehly 1,5 EUR / kus.

[12. května 2016]
Cena
4

Lokalita
Vlčany
Nitriansky kraj
predám

1183x
 
Elektrikár Bratislava a okolie -NONSTOP v bazaru

Kompletné elektroinštalácie bytov a rodinných domov .Zapájanie varných dosiek.Montáž led pásikov.Bodové osvetlenia .Opravy a montáž bytových a domových rozvádzačov.Elektrické prípojky domov a bytov .

[11. května 2016]
Cena
dohodou

Lokalita
Bratislava - mestská časť Ružinov
Bratislavský kraj
predám

470x
 
Altánky pre Vašu záhradu v bazaru

Altánky, ktoré majú nepochybne svoj charakter. Ak nemáte radi kompromisy a zastieranie, potom sú tieto stavby vytvorené priamo pre Vás. Pevná konštrukcia a svojrázna sebaistota je u našich stavieb výrazne viditeľná. Originálny štýl bude výbornou vizitkou Vašej záhrady medzi známymi a susedmi. Nikto neprejde bez zaujatia okolo týchto altánov.

[10. května 2016]
Cena
950

Lokalita
Nová Ves nad Váhom
Trenčiansky kraj
predám

797x
 
Záhradné altány - montáž zadarmo po celej SR v bazaru

Stavby, ktoré majú nepochybne svoj charakter. Ak nemáte radi kompromisy a zastieranie, potom sú tieto stavby vytvorené priamo pre Vás. Statná konštrukcia a svojrázna sebaistota je u našich stavieb výrazne zjavná. Originálny štýl bude výbornou vizitkou Vašej záhrady medzi známymi a susedmi. Nikto neprejde bez zaujatia okolo týchto stavieb.

[4. května 2016]
Cena
950

Lokalita
Nové Zámky
Nitriansky kraj
predám

427x
 
Hliníková střešní okna v bazaru

Celkově nabízím devět kusů hliníkové černé, hliníkové červené, hliníkové hnědé a hliníkové přírodní. Prodám i samostatně… Průlez 60 x 60 cm. Okna jsou zajištěna proti nechtěnému otevření vlivem větru křídlovou matkou. Možno zakoupit i jednotlivě, cena za 1 ks - 1 350 Kč. také na dobírku.

[2. května 2016]
Cena
50

Lokalita
Žilina
Žilinský kraj
predám

810x
 
Elektrikár Bratislava 24h. v bazaru

Opravy a úpravy elektroinštalácií v bytoch, rodinných domoch a kanceláriách.Odstraňovanie porúch na elektroinštaláciach, odstraňovanie porúch zistených revíznym technikom,premiestnenie zásuviek,vypínačov,svietidiel,montáž a opravy svietidiel,zásuviek,vypínačov,ističov,elektrospotrebičov,rekonštrukcie elektroinštalácie,bytového jadra,montáž ( opravy) svietidiel pod kuchynskú linku.Zapájame kuchynské elektrospotrebiče s platným osvedčením a potv...

[1. května 2016]
Cena
dohodou

Lokalita
Bratislava - mestská časť Petržalka
Bratislavský kraj
predám

501x
 
Altánky pre Vašu záhradu v bazaru

Záhradné altány, ktoré majú nepochybne vlastný charakter. Ak nemáte radi kompromisy a zastieranie, potom sú tieto stavby vytvorené priamo pre Vás. Statná konštrukcia a svojrázna sebaistota je u našich stavieb výrazne patrná. Originálny štýl bude skvelou vizitkou Vašej záhrady medzi známymi a susedmi. Nikto neprejde ľahostajne okolo týchto altánov.

[26. dubna 2016]
Cena
950

Lokalita
Senec
Bratislavský kraj
predám

796x
 
Elektrikár Bratislava -NONSTOP v bazaru

Elektrikár-Opravy a montáž elektroinštalácií v panelových bytoch a rodinných domoch .Opravy zásuviek a vypínačov,montáž lustrov.Revízne správy .Kompletné elektroinštalácie bytov a rodinných domov .Zapájanie varných dosiek.Montáž led pásikov.

[20. dubna 2016]
Cena
dohodou

Lokalita
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Bratislavský kraj
predám

888x
 
Akcia strešné krytiny v bazaru

Naša firma sa zaoberá stavebným klampiarstvom, predaj, montáž strešných betónových, keramických, plechových krytín, škridla, plech, odkvapový systém. Vyrábame a montujeme okapové plechy, oplechovania komínov, parapety, atiky, klampiarske prvky. Predaj, montáž plastových a hliníkových okien, dverí. Predaj kompletnej strechy za najlepšie ceny. Strešné doplnky, OSB dosky, strešné tepelné izolácie, asfaltové pásy, stavebné rezivo na krovy, strešné...

[20. dubna 2016]
Cena
dohodou

Lokalita
Partizánske
Trenčiansky kraj
predám

846x
 

Predám nádrž na vodu 1 m*m*m s kohútikom

[19. dubna 2016]
Cena
40

Lokalita
Fiľakovo
Banskobystrický kraj
predám

856x
 

Altánky, ktoré majú nepochybne svoj charakter. Ak nemáte radi kompromisy a zastieranie, potom sú tieto záhradné altány určené práve pre Vás. Pevná konštrukcia a svojrázna sebaistota je u našich altánov výrazne patrná. Jedinečný štýl bude výbornou vizitkou Vašej záhrady medzi známymi a susedmi. Nikto neprejde bez záujmu okolo týchto stavieb.

[19. dubna 2016]
Cena
950

Lokalita
Dolný Kubín
Žilinský kraj
predám

729x
 

Ágh & Švec Stavebné práce od A po Z, Zváračské práce Zdravotný dozor

[16. dubna 2016]
Cena
dohodou

Lokalita
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Bratislavský kraj
predám

802x
 
Záhradné altány s montážou zdarma v bazaru

Altánky, ktoré majú nepochybne vlastný charakter. Ak nemáte radi kompromisy a zastieranie, potom sú tieto záhradné altány vytvorené práve pre Vás. Pevná konštrukcia a svojrázna sebaistota je u našich záhradných stavieb výrazne zjavná. Exkluzívny štýl bude výbornou vizitkou Vašej záhrady medzi známymi a susedmi. Nikto neprejde bez zaujatia okolo týchto altánov.

[12. dubna 2016]
Cena
950

Lokalita
Myjava
Trenčiansky kraj
predám

804x
 
Elektrikár Bratislava – Bartek v bazaru

elektroinštalácie (i menšieho rozsahu), opravy a úpravy elektroinštalácií v bytoch, rodinných domoch a kanceláriách.Odstraňovanie porúch, odstraňovanie porúch zistených revíznym technikom,premiestnenie zásuviek,vypínačov,svietidiel,montáž svietidiel,rekonštrukcia elektroinštalácie,bytového jadra,montáž ( opravy) svietidiel pod kuchynskú linku.Zapojenie a opravy kuchynských elektrospotrebičov.Zapojenie - s platným osvedčením a potvrdením zár...

[11. dubna 2016]
Cena
dohodou

Lokalita
Bratislava - mestská časť Petržalka
Bratislavský kraj
predám

519x
 
Elektrikár - Ján Moravčík v bazaru

Vykonávam všetky elektroinštalácie do 1000V, elektroinštalácie v bytoch, rodinných domoch, priemyselných halách, kancelárskych priestoroch, polyfunkčných objektoch či vonkajších priestoroch ako aj s rekonštrukciami starej, pôvodnej elektroinštalácie.Ďalej poúkam:Opravu, výmenu elektrických zásuviek, vypínačov, ističov, svetelných zdrojov...Opravy elektrických rozvodov domov, bytov, vonkajších priestorovMontáž a demontáž elektrických spotrebičo...

[11. dubna 2016]
Cena
dohodou

Lokalita
Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Bratislavský kraj
predám

555x

<< <-1 ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27  +1> >>
 
 
© 2007-2019 Inzercia zdarma, bazár. Všechna práva vyhrazena.
EDITOVAT nebo SMAZAT inzerát bez registrace | Pravidla inzercie | Kontaktujte nás | RSS a služby | Mapa stránek | Ochrana osobních údajů
Železniční modely | Eventaro - vytvoř si svou akci
Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za obsah uverejňovaných inzerátov v systéme DoBazaru.sk. Akékoľvek kopírovanie alebo iné využívanie obsahu inzercie DoBazaru.sk je zakázané bez súhlasu prevádzkovateľa.

Do Bazáru hľadáte tiež pod spojením inzercia zdarma na internete. Ďalej tiež záujemcovia o automobily hľadajú inzercia áut všetkého druhu. Mamičky i oteckovia hľadajú pre svoje deti mimi bazar plný detského oblečenia i hračiek. Fauna inzercia je zase určená všetkým milovníkom zvierat. Môžete tu inzerovať všetky zvieratá. Pre milovníkov rýchlych strojov a veteránov je určená česká motoinzercia kde nakúpite nové aj ojazdené motorky alebo ich príslušenstva. Náš bazár je určený pre širokú verejnosť, kedy súkromná inzercia a tiež z časti komerčná inzercia je zdarma. Máte možnosť pridávať fotografie k Vašim inzerátom alebo je zviditeľňovať. Náš bazár môžete navštíviť aj cez stránky ebazoš kedy Vás presmerujeme do nášho bazáru a nájdete tak u nás inzeráty zadarmo. Staňte sa aj našim fanúšikom na facebooku a získavajte výhody pre fanúšikov profilu.

Česká verzia bazáru Bazar - inzerce zdarma
0.34